Zaposlitev

V podjetju zaposlimo:

PROGRAMER IN NASTAVLJALEC CNC STROJEV
(m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

Zaradi povečanega obsega dela iščemo Programerja in nastavljavca CNC strojev m/ž.

Vaše naloge bodo:

  • enostavnejše programiranje CNC rezkalnih strojev in stružnic,
  • izbira ter priprava rezilnih orodij ter vpenjalnih priprav,
  • izdelava prvih kosov.

Delovno mesto je v Krškem, možnost dela v 2 izmenah.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • delovne izkušnje pri programiranju CNC strojev,
  • zaželena je strojna izobrazba (vsaj IV stopnja),
  • skrb za čisto in urejeno delovno okolje,
  • zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost in natančnost.

KAJ NUDIMO

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo treh mesecev,
  • urejene delovne pogoje,
  • možnost napredovanja,
  • možnost stalnega izobraževanja,
  • stimulativno plačilo.

V kolikor imate željo biti del urejenega delovnega okolja in imate potrebna znanja, nam svojo prijavo pošljite na e-mail: info@cerjak.si.

Dodatne informacije, pon.-pet., 07/ 48-81-693, ga. Melita Cerjak.